آیا رمز عبور دستگاه DVR یا NVR خود را فراموش کرده اید؟  نگران نباشید ما خدمات بازیابی رمز دستگاه رو در سریعترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه حضوری و از راه دور برای شما برای انجام میدهیم!

اولین سوالی که در ذهن شما ایجاد میشود این است که حتما نیاز به مراجعه حضوری دارید تا رمز فراموش شده خود را بازیابی کنید؟ 

باید خدمتتون عرض کنم  که حدود 80 درصد دستگاه ها بدون نیاز به مراجعه حضوری جهت باز کردن قفل فراموش شده و از راه دور توسط همکاران بخش فنی ما امکانپذیر است. 

سوال بعدی این است که چگونه از راه دور میشود این کار را انجام داد ؟

همکاران ما به طور معمول با درخواست تصاویری از دستگاه مثل لیبل زیر دستگاه ،عکس از ساعت و تاریخ و همچنین عکس از پنل جلو و عقب دستگاه به نوع دستگاه شما و شرکت سازنده آن پی برده و از طرق مختلف مثل ارتباط با ساپورت شرکت های سازنده و سایر روش ها این کار را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام میدهند.

خوب مراحل انجام بازیابی رمز  دستگاه چگونه است من دقیقا باید چه اطلاعاتی را ارسال کنم تا شما بتوانید از راه دور رمز دستگاه من را باز کنید؟

 منو ورود و ساعت و تاریخ

 پنل جلو و عقب دستگاه

 لیبل مشخصات زیر دستگاه

از سه قسمت درخواست شده دستگاه خودتون طبق تصاویر بالا عکس بگیرین و توی چت برای همکاران فنی ما ارسال کنید و منتظر باشین تا جهت بازیابی رمز راهنماییتون کنن.

آیا این سرویس شامل هزینه است؟

با توجه به این که این سرویس با هزینه ای که برای ساپورت شرکت سازنده و سایر روش های آنلاک کردن پسورد پرداخت میشود بله شامل هزینه میباشد. منتها همکاران ما با کمترین میزان هزینه که حدود این این مبلغ از 80 هزار تومان شروع و تا 250 هزار تومان بسته به مدل دستگاه متغیر است این سرویس را برای شما انجام میدهند. 

آیا بعد از بازیابی رمز اطلاعات ضبط شده روی هارد دستگاه حذف میشود؟

خیر، به هیچ عنوان هیچ اطلاعاتی از روی هارد دستگاه حذف نمیشود و فقط امکان ورود شما جهت تغییر رمز دستگاه به وجود می آید.

جهت ارتباط با همکاران ما میتوانید با کلیک بر روی آیکن آبی رنگ پایین همین صفحه در سمت راست از طریق چت وبسایت و یا از طریق پیامرسان ایتا با شماره تماس : 09981333111 جهت بازگشایی رمز دستگاه در ارتباط باشید.

بازیابی در سریعترین زمان

بازیابی از راه دور

امنیت داده ها

بازیابی اکثر برند ها

Call Now