از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟

از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟

از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟

از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم؟اگر به دنبال فروشگاهی تخصصی در زمینه خرید دستگاه ضبط صدا هستید فروشگاه اینترنتی مالکد مرکز فروش انواع دستگاه ضبط میباشد.میتوانید انواع دستگاه ضبط صدا در وب سایت مالکد برسی کرد و خریداری کنید همچنین در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مالکد تماس بگیرید تا شما را برای بهترین انتخاب راهنمایی کنند.از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟

اگر قصد دارید با کسی مصاحبه کنید، پس داشتن یک دستگاه ضبط کننده صدا می تواند بسیار مفید باشد. چه بخواهید صدا را همانطور که هست منتشر کنید، چه بخواهید مقاله ای بر اساس ضبط صدا بنویسید، داشتن یک ضبط کننده صدای با کیفیت برای همین امر بسیار مهم است.

لینک های مفید :دستگاه شنود مخفی صدا

نکات مهم قبل از خرید دستگاه ضبط صدا

ظرفیت ذخیره سازی: درست مانند هر دستگاه رسانه دیجیتال دیگری، یک ضبط کننده صدا نیز برای ذخیره تمام صدای ضبط شده شما به فضای ذخیره سازی نیاز دارد. و بسته به کیفیت و طول ضبط‌های صوتی که می‌خواهید ذخیره کنید، می‌توانید گزینه‌های ظرفیت ذخیره‌سازی 8 گیگابایتی، 16 گیگابایتی و حتی 64 گیگابایتی را هنگام استفاده از ضبط‌کننده‌های صدا پیدا کنید.از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟
فرمت فایل: برای همه ضبط‌های صوتی خود، می‌توانید از یکی از بسیاری از گزینه‌های قالب فایل موجود در آنجا استفاده کنید. این شامل فرمت های فایل مانند WMA، MP3، WAV و چند فرمت دیگر است. وقتی با یکدیگر مقایسه می‌شوند، فرمت‌هایی مانند MP3 برای ضبط‌های اولیه ایده‌آل هستند زیرا نرخ بیت 128 کیلوبیت بر ثانیه یا مشابه دارند. از سوی دیگر، فرمت‌های فایل مانند WAV می‌توانند نرخ بیت ۱۵۰۰ کیلوبیت در ثانیه یا مشابه داشته باشند که برای ضبط با کیفیت استودیو بسیار بهتر است.از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟
گزینه های اتصال: به غیر از ضبط صدا، ضبط صدا ممکن است با دستگاه های دیگری مانند رایانه، هدفون یا هر دستگاه صوتی دیگری نیز استفاده شود. بنابراین، مطمئن شوید که گزینه های اتصال ضبط کننده صدای خود را که می تواند شامل گزینه هایی مانند اتصال aux، اتصالات USB، اسلات کارت میکرو SD و موارد دیگر باشد، بررسی کنید.از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟
جدای از این نکات، هنگام استفاده از بهترین ضبط‌کننده‌های صدا، هنوز چیزهای بیشتری باید در نظر گرفته شود. از این رو، تمام بهترین ضبط کننده های صوتی که در زیر ارائه شده اند، دارای ویژگی ها و مشخصات مهم خود هستند. مهمتر از آن، می‌توانید راهنمای خرید گسترده و پرسش‌های متداول اولیه برای بهترین ضبط‌کننده‌های صدا را نیز بیابید تا در پایان این فهرست به شما کمک کند تا بهترین ضبط‌کننده صدا را انتخاب کنید.از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟

راهنمای خرید بهترین دستگاه های ضبط صدا

اگر در بسیاری از سخنرانی‌ها در مدرسه یا جلسات شرکت می‌کنید، باید بدانید که یادداشت‌برداری برای تمام سخنرانی‌ها و کلاس‌های شما می‌تواند بسیار گیج کننده باشد. در نتیجه، می‌توانید در عوض از چیزی مانند بهترین ضبط‌کننده‌های صوتی ارائه شده در بالا استفاده کنید تا به راحتی تمام سخنرانی‌ها و کلاس‌های خود را برای بعد ذخیره کنید.از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟

برای اطمینان از اینکه با ضبط‌کننده‌های صدای مناسب پیش می‌روید، همه این بهترین ضبط‌کننده‌های صدا نیز جنبه‌ها و عوامل اصلی خود را همراه با آنها توضیح داده‌اند. و برای تمام کسانی از شما که مایلند اطلاعات بیشتری در مورد ضبط صوت بیاموزند، ما در اینجا با راهنمای خرید کامل بهترین ضبط صدا در زیر آمده ایم:

1. ظرفیت ذخیره سازی از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟
همانطور که انتظار دارید، تمام صداهای ضبط شده توسط ضبط کننده صدای شما به مقداری فضای ذخیره سازی برای ذخیره و ذخیره نیاز دارند. و چه در حال ضبط صداهای کوتاه با کیفیت پایین یا بلندتر با کیفیت بالا باشید، داشتن فضای ذخیره سازی کافی برای آن بسیار مهم است. بنابراین، با توجه به نیاز خود، می‌توانید گزینه‌های مختلف ظرفیت ذخیره‌سازی مانند 8 گیگابایت، 16 گیگابایت و حتی 64 گیگابایت را پیدا کنید، جایی که ظرفیت ذخیره‌سازی بالاتر 64 گیگابایت حتی در هنگام ضبط در فرمت‌های فایل با کیفیت بالا برای اکثر کاربران کافی است.از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟

2. فرمت فایل از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟
هنگام استفاده از ضبط صوت، باید گزینه های قالب فایل را نیز بررسی کنید. این به این دلیل است که فرمت های مختلف فایل می توانند کیفیت های صوتی متفاوتی را ایجاد کنند. به عنوان مثال، ضبط صدا با فرمت MP3 تنها به دلیل نرخ بیت پایین 128 کیلوبیت بر ثانیه یا موارد مشابه، کیفیت مناسبی را ارائه می دهد. در مورد سایر فرمت‌های فایل، برخی از ضبط‌کننده‌های صدا نیز به شما امکان می‌دهند ضبط‌های صوتی با فرمت WAV را ضبط کنید که می‌تواند نرخ بیت ۱۵۰۰ کیلوبیت بر ثانیه یا مشابه داشته باشد که منجر به کیفیت صدای بسیار بهتر می‌شود.از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟

3. گزینه های اتصال از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟
حتی اگر یک ضبط کننده صدا می تواند صدا را به صورت داخلی ضبط کند، همچنان باید گزینه های اتصال ارائه شده توسط ضبط کننده صدای خود را بررسی کنید. این به این دلیل است که ممکن است بخواهید از ضبط کننده صدای خود با دستگاه های دیگری مانند رایانه، هدفون، سایر دستگاه های صوتی و موارد دیگر استفاده کنید. به همین دلیل، می‌توانید گزینه‌های اتصال مختلف از جمله پورت‌ها و کانکتورهای USB، اتصال aux، اسلات کارت micro SD و چند گزینه دیگر را با ضبط‌کننده صدای خود بیابید.از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟

4. باتری و برق

از آنجایی که تقریباً همه ضبط‌کننده‌های صدا برای استفاده قابل حمل ساخته شده‌اند، باید گزینه‌های باتری و برق آن را نیز بررسی کنید. دو گزینه متداول برقی که با ضبط صدا پیدا خواهید کرد عبارتند از باتری های داخلی و باتری های AAA. در حالی که باتری های داخلی مقرون به صرفه هستند، باتری های AAA نیازی به شارژ مجدد ضبط کننده صدای شما ندارند. وقتی صحبت از شارژ شد، می توانید رتبه بندی های مختلف عمر باتری را با ضبط کننده های صدای مختلف پیدا کنید. این می تواند شامل رتبه بندی هایی مانند حداکثر 10 ساعت، حداکثر 24 ساعت، تا 40 ساعت و موارد دیگر باشد که در آنها عمر باتری بیشتر همیشه بهتر است.

5. گارانتی از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟
آخرین اما نه کم‌اهمیت، شما همچنین می‌خواهید ضبط‌کننده‌های صدایتان تا زمانی که ممکن است دوام بیاورند. به عبارت دیگر، اگر می‌خواهید برای مدت طولانی دوام بیاورید، استفاده از یک ضبط‌کننده صدای بسیار بادوام و قابل اعتماد همیشه توصیه می‌شود. برای همین، می توانید ضمانت نامه همراه ضبط کننده صدای خود را بررسی کنید. در حالی که بسیاری از آنها یک سال گارانتی برای آرامش شما ارائه می دهند، برخی از آنها حتی ممکن است دارای ضمانت 2 ساله باشند که برای افزایش طول عمر و قابلیت اطمینان حتی بهتر است.از کجا دستگاه ضبط صدا بخریم ؟

سوالات متداول برای بهترین ضبط صوت

1. آیا می توانید صداهای ضبط شده را از راه دور با استفاده از ضبط صوت ضبط کنید؟
تقریباً تمام ضبط‌کننده‌های صوتی موجود، میکروفون‌های باکیفیت دارند. این میکروفون‌ها نه تنها برای ضبط صدای شما با حذف نویز عالی هستند، بلکه می‌توان از آنها برای ضبط صداهای محیطی یا صداها از فاصله دور استفاده کرد که باعث می‌شود آنها کاملاً همه کاره باشند.

2. چرا جک هدفون در ضبط صدا وجود دارد؟

ضبط‌کننده‌های صدای زیادی وجود دارند که جک هدفون را در کنار یا بالا ارائه می‌کنند. این می تواند برای پخش ضبط صدا پس از اینکه قبلاً ضبط کرده اید بسیار مفید باشد. اما مهم‌تر از آن، برخی از ضبط‌کننده‌های صدا به شما این امکان را می‌دهند که از این جک هدفون برای نظارت بر سطوح صوتی خود استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که در حال حاضر کلیپ‌های صوتی با کیفیت بالا را ضبط می‌کنید.دوربین لامپی چرخشی

3. اگر فضای ذخیره سازی ضبط کننده صدای من پر شود چه باید کرد؟

اگر ضبط کننده صدای شما به دلیل پر شدن فضای ذخیره سازی دیگر قادر به ضبط نیست، می توانید تمام داده ها را از طریق USB به رایانه خود منتقل کنید. در غیر این صورت، اگر ضبط کننده صدای شما دارای یک اسلات کارت micro SD باشد، می توانید یک اسلات کارت SD اضافی از طریق آن اضافه کنید.

نتیجه 
حتی اگر می توانید از گوشی هوشمند خود به عنوان ضبط صدا استفاده کنید، کیفیت صدای آن به هیچ وجه به یک ضبط کننده صدای اختصاصی نزدیک نمی شود. این بدان معنی است که اگر به دنبال ضبط مصاحبه، ضبط سخنرانی با کیفیت بالا، یا ضبط صدا برای هر چیز دیگری هستید، باید با یکی از بهترین ضبط کننده های صدا که در بالا ذکر شده است بروید. در کنار همه این بهترین ضبط کننده های صدا، می توانید مشخصات و جزئیات قابل توجه آنها را نیز بیابید. ما حتی g را داریم.دوربین مداربسته لامپی

 

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: