درباره دوربین پارک خودرو 360 درجه

بهترین دوربین پارک خودرو 360 درجه

درباره دوربین پارک خودرو 360 درجه

دوربین پارک خودرو 360 درجه می توانند نمای دوربین عقب، جلو، چپ یا راست را به صورت جداگانه نشان دهند. شما همچنین می توانید یک نمای 360 درجه ترکیبی داشته باشید که همه طرف ها را نشان می دهد.

عملکرد نمای 360 درجه تمام دوربین های پارکینگ را فعال می کند، در نتیجه چهار طرف خودرو به طور همزمان در نمایشگر مرکزی نشان داده می شوند که به راننده کمک می کند هنگام مانور دادن با سرعت کم، آنچه را که در اطراف خودرو است مشاهده کند. از نمای 360 درجه، هر نمای دوربین را می توان به طور جداگانه فعال کرد. برای نمایش نمادهای دوربین روی صفحه ضربه بزنید و نمای مورد نظر را انتخاب کنید. نمادهای دوربین پس از مدت کوتاهی بدون لمس صفحه ناپدید می شوند.

دوربین ها می توانند به صورت خودکار یا دستی فعال شوند.

لینک های مفید :

 

دوربین پارک عقب خودرو :

دوربین رو به عقب، ناحیه وسیعی از پشت خودرو را نشان می دهد. برای مدل های خاص، بخشی از سپر و همچنین یدک کش در برخی موارد دیده می شود.

اشیاء نشان داده شده در صفحه نمایش مرکزی ممکن است کمی کج به نظر برسند – این طبیعی است.فروش دوربین مداربسته

دوربین جلو خودرو :

دوربین جلو می تواند در یک جاده خروجی با دید محدود به طرفین مفید باشد، به عنوان مثال. هنگام رانندگی از گاراژ تا سرعت 25 کیلومتر در ساعت (16 مایل در ساعت) فعال است – پس از آن، دوربین جلو خاموش می شود.

اگر خودرو به سرعت 50 کیلومتر در ساعت (30 مایل در ساعت) نرسد و سرعت آن به کمتر از 22 کیلومتر در ساعت (14 مایل در ساعت) در عرض 1 دقیقه پس از خاموش شدن دوربین رو به جلو برسد، دوربین دوباره فعال می شود.خرید ردیاب خودرو

دوربین جوانب خودرو :

دوربین های جانبی می توانند آنچه را که در هر طرف ماشین وجود دارد را نشان دهند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: