آیا ردیاب خودرو نیاز به اینترنت دارد ؟

آیا ردیاب خودرو نیاز به اینترنت دارد ؟

آیا ردیاب خودرو نیاز به اینترنت دارد ؟

اغلب ابهامات زیادی در مورد جی پی اس خودرو GPS و نحوه عملکرد آنها وجود دارد. بسیاری از مردم بر این باورند که از آنجایی که ردیاب به عنوان مثال می تواند داده ها را به تلفن یا رایانه شما ارسال کند، برای کار کردن باید به اینترنت متصل باشد. آنها ممکن است بر این باور باشند که وسیله نقلیه آنها مانند برخی از وسایل نقلیه جدیدتر موجود در بازار، نیاز به یک هات اسپات دارد. با این حال، این دقیقاً درست نیست.

سامانه چطور کار می کند؟آیا ردیاب خودرو نیاز به اینترنت دارد ؟

برای استفاده از خدمات GPS نیازی به اتصال به اینترنت نیست. اما برای ارسال اطلاعات از ردیاب به تلفن شما، اطلاعات به فضای ابری ارسال می‌شود که سپس می‌توانید از طریق تلفن خود به آن دسترسی داشته باشید. برای دریافت اعلان‌های فشار، نیازی به اجرای فعال برنامه روی تلفن ندارید.

لینک های مفید :

ردیاب خودرو جی پی اس دارای حافظه داخلی خواهد بود که قابلیت ذخیره اطلاعات را دارد و سیم کارتی نیز وجود دارد که می توانید به اینترنت متصل شوید. داده هایی که از ماهواره های GPS گرفته می شود به یک سرور در سراسر شبکه سلولی GSM ارسال می شود. سپس اطلاعات ردیاب پردازش و ذخیره می شود. با این حال، برای دسترسی به داده ها، باید به اینترنت متصل باشید، معمولاً از طریق تلفن خود، که می تواند اطلاعات و اعلان ها را دریافت کند. همچنین از طریق رایانه با استفاده از رابط وب در دسترس است.آیا ردیاب خودرو نیاز به اینترنت دارد ؟

آیا ردیاب خودرو نیاز به اینترنت دارد ؟

هنگامی که شرکتی را برای ردیاب خودروی GPS خود انتخاب می کنید، مهم است که یک شرکت با کیفیت مانند کانکاس پیدا کنید که بتواند طیف وسیعی از ویژگی ها و مزیت ها را در اختیار شما قرار دهد. به عنوان مثال، ردیاب های ساخت شرکت کانکاکس به شما اجازه می دهد تا پیامک های پشتیبان و اعلان های تماس را اضافه کنید تا اعلان ها را دریافت کنید، حتی اگر اتصال بدی وجود داشته باشد یا اگر در سفر هستید نمی خواهید قیمت های رومینگ بالایی بپردازید. هر زمان که بخواهید می‌توانید این نوع اعلان‌ها را روشن و خاموش کنید. حتی می توانید اطمینان حاصل کنید که حتی زمانی که ویژگی مزاحم نشوید در تلفن خود فعال شده است، مطلع شوید.
چه نوع اعلان هایی می توانید دریافت کنید؟

هنگامی که نظارت بر خودروی خود را فعال کنید، می توانید طیف وسیعی از اعلان ها را از طریق تلفن خود دریافت کنید. اگر وسیله نقلیه خارج از منطقه قفل شده حرکت کند، یک اعلان دریافت خواهید کرد، بنابراین می توانید مکان را ردیابی کنید. این امر حتی اگر ماشین در حال یدک کشی باشد نیز صادق است.

همچنین در صورتی که موتور روشن شود و در خودرو نباشید، بلافاصله اعلانی دریافت خواهید کرد. اگر شخصی وسیله نقلیه شما را می دزدد، مهم است که در اسرع وقت به شما هشدار داده شود، بنابراین می توانید به مقامات هشدار دهید. یکی دیگر از ویژگی‌های این سیستم، توانایی دستگاه در تشخیص لرزش‌هایی است که می‌تواند مشکوک تلقی شود. به عنوان مثال، اگر شخصی در وسیله نقلیه شما نشسته و در حال حرکت است، یا اگر ابزارهای فضولی در وسیله نقلیه استفاده می شود.(روش پیدا کردن ردیاب و دوربین در خودرو با موبایل )

یکی از انواع دیگر هشدارهایی که می توانید دریافت کنید، شتاب گیری شدید، پیچ های شدید و ترمز شدید است. اگر ماشین خود را به شخصی قرض داده اید، یا اگر نوجوانی دارید که رانندگی می کند، داشتن این اطلاعات مهم است. به شما اطلاع می دهد که چگونه با وسیله نقلیه رفتار می کنند و آیا باید دوباره خودرو را به آنها قرض داد یا خیر. همچنین در صورت تجاوز از حداکثر سرعت به شما هشدار داده خواهد شد. این نوع اعلان‌ها همچنین می‌توانند برای شرکت‌هایی که ناوگان وسایل نقلیه‌ای دارند که توسط کارمندانشان هدایت می‌شوند بسیار مفید باشد. می تواند به شما اطلاع دهد که چگونه با وسایل نقلیه رفتار می کنند و آیا ممکن است نیاز به آموزش مجدد داشته باشند.

آیا ردیاب خودرو نیاز به اینترنت دارد ؟
کنترل از طریق تلفن همراه

همچنین در صورت کم شدن شارژ باتری خودرو و از بین رفتن سیگنال GPS، هشدار دریافت خواهید کرد. از دست دادن سیگنال GPS می تواند به این معنی باشد که شخصی در تلاش است GPS را مسدود کند. این هشدار به شما اطلاع می دهد که اتفاقی با وسیله نقلیه شما می افتد، بنابراین می توانید قبل از سرقت آن را بررسی کنید. در همین راستا، در صورت خارج شدن جی پی اس از خودرو، یک اعلان دریافت خواهید کرد. از آنجایی که باتری پشتیبان دارد، همچنان می‌تواند این اعلان را به شما ارائه دهد.آیا ردیاب خودرو نیاز به اینترنت دارد ؟
مزایای بهترین ردیاب ماشین GPS

هنگامی که یک ردیاب ماشین جی پی اس با کیفیت مانند ردیاب هایی که از طریق مالکد ارائه می شود را انتخاب کنید، تا زمانی که از طریق تلفن یا رایانه به وسیله نقلیه متصل باشید، می توانید مکان واقعی وسیله نقلیه خود را بدانید. هر 30 ثانیه یک بار به روز می شود و شما می توانید اطلاعاتی را در زمان واقعی دریافت کنید که می تواند در بازگرداندن خودروی خود در صورت سرقت مفید باشد.

علاوه بر این، ردیاب خودرو GPS قادر به ثبت مسیرهایی است که خودرو در آن بوده است که می تواند برای افرادی که چندین راننده از جمله نوجوانان خانواده دارند مفید باشد. می تواند به حفظ امنیت و مسئولیت پذیری آنها کمک کند. هنگام استفاده از ردیاب برای ناوگان وسایل نقلیه نیز همین امر صادق است. حتی در مواردی که ممکن است اتصال اینترنتی به راحتی برای رانندگان وجود نداشته باشد، ردیاب‌های خودروی GPS همچنان می‌توانند همه این اطلاعات را ضبط کرده و به ابر ارسال کنند و سپس از طریق اعلان‌ها ارسال کنند.

در نهایت، داشتن یک ردیاب ماشین جی‌پی‌اس به شما آرامش خاطر بیشتری را هنگام داشتن وسیله نقلیه می‌دهد. شما می توانید بدانید که وسیله نقلیه ایمن است و با مسئولیت پذیری رانندگی می شود. این دستگاه ها می توانند به شما کمک کنند تا اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند و خودروی شما را ایمن نگه دارند.

زمان آن رسیده است که یکی از گزینه های موجد در فروشگاه مالکد را در نظر بگیرید تا از محافظتی که خودروی شما شایسته آن است برخوردار شوید. ردیاب‌های OBD وجود دارند که مستقیماً در درگاه OBD شما قرار می‌گیرند، گزینه‌هایی برای برنامه‌های افزودنی برای جابجایی مکان ردیاب وجود دارد، می‌توانید سیستم را به باتری خود متصل کنید، یا می‌توانید ردیاب‌های راه دور را انتخاب کنید که می‌توانند در مکان‌های مخفی قرار گیرند. وسیله نقلیه گزینه هایی برای همه وجود دارد.

انواع جی پی اس خودرو :

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: