معرفی بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز

دوربین برای فضای باز

معرفی بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز

معمولا بیشتر سرقت ها و دزدی ها در فضای باز و بیرون از خانه اتفاق می افتد . بیشتر دزدی ها در لحظه و فوری هستند و سارقان اگر موقعیتی را را ببینند اغلب از فرصت استفاده می کنند. یک عامل بازدارنده عالی برای هر دزدی نصب دوربین مداربسته در فضای باز یا بیرونی است. ارتقاء امنیت منزل با نصب دوربین مداربسته در فضای باز، یک راه عملی و موثر برای محافظت از خانه شما است که به شما آرامش خاطر را میدهد،در این مقاله نحوه انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز را توضیح خواهیم داد.

بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز
بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز

بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز چه دوربینی است ؟

بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز باید در برابر شرایط آب و هوایی شدید مانند برف، باران و افت و افزایش ناگهانی دما باید مقاوم باشد. اکثر دوربین مداربسته فضای باز می توانند به شبکه وای فای شما متصل شوند و فیلم های ویدیویی بیرون از خانه را مستقیماً به تلفن هوشمند شما نمایش دهند و در صورت تشخیص حرکت انسان در فضای بیرونی،سریعا هر گونه حرکتی را اطلاع رسانی میکنند.

آیا دوربین مداربسته ارزش هزینه کردن را دارد؟

بله! دوربین های مداربسته به طور مرتب توسط کارشناسان امنیتی و پلیس به عنوان یک راه موثر برای بهبود امنیت خانه پیشنهاد می شود.سارقان ادعا کرده اند که دوربین مداربسته بزرگترین عامل بازدارنده آنها برای ارتکاب جرم بوده است.

یک دوربین امنیتی در فضای باز نه تنها به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر جرم عمل می کند، بلکه به شما آرامش می دهد که خانه شما امن است و اگر هر چیزی اشتباه باشد به شما اطلاع داده می شود. با این حال، برای استفاده حداکثری از نیازهای نظارتی خود، باید نیازهای خود و خانواده تان را ارزیابی کنید، زیرا همه به یک سطح از امنیت فضای باز نیاز ندارند.

چگونه ویدئو در دوربین مداربسته ذخیره می شود؟

ویدئو را می‌توان به صورت دیجیتالی در فضای ابری و یا کلود ذخیره کرد یا می‌توان اطلاعات دوربین مداربسته را بر روی هارد دوربین مداربسته که در داخل دستگاه ضبط دوربین مداربسته DVR/NVR قرار میگیرد ذخیره کرد.

آیا دوربین های مداربسته در فضای باز می توانند با سایر محصولات کار کنند؟

برخی از دوربین‌های مداربسته در فضای باز با محصولاتی مانند Google Assistant یا Amazon Alexa سازگار هستند، اما این بستگی به مدل دوربین دارد. اکثر دوربین های هوشمند در فضای باز دارای یک برنامه یا پیوندی هستند که به شما امکان می دهد تلفن خود را به جریان زنده دوربین متصل کنید.

چگونه میتوان دید دوربین مداربسته فضای باز را تقویت کرد؟

دوربین های مداربسته راه بسیار خوبی برای جلوگیری از سرقت هستند و اکثر دوربین های مداربسته به دید در شب مجهر هستند. با این حال،بهتر است لامپ اضافی را در اطراف و محیط بیرونی نصب کنید تا دوربین بتواند تصاویر با کیفیت تری را در شب ثبت کند. نصب چراغ در فضای باز نقاط تاریکی را که سارقان می‌توانند در آن پنهان شوند را از بین می‌برند و حتی می‌توانند هر کسی را که به دنبال تلاش برای ورود است بترساند.

مزایای دوربین مداربسته چیست؟

بازدارنده

فقط حضور فیزیکی یک دوربین مداربسته در فضای باز می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده برای سارقان عمل کند. اکثر دزدی‌ها در حال حاضر و معمولا سارقان میخواهند خطر دستگیر شدنشان را به حداقل برسانند. داشتن یک دوربین مداربسته در فضای باز، خانه را بیشتر به یک هدف خطرناک برای سارقان تبدیل می کند.

نظارت خانگی

برخی از مدل‌های دوربین مداربسته موجود در بازار یک ویژگی صوتی دو طرفه دارند که به شما امکان می‌دهد از طریق دوربین صحبت کنید، اگر کسی به درب خانه آمد و در خانه نبودید با ارسال آلارم هر گونه حرکت را اطلاع رسانی میکنند.

مزایای بیمه

اگر بدترین اتفاق بیفتد و سرقتی انجام شود، داشتن فیلم ویدئویی ممکن است به شما شواهدی برای ادعای بیمه بدهد، بنابراین به پرونده شما کمک می کند و پرونده شما را تأیید می کند.

هنگام خرید بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز به چه نکاتی باید توجه کرد.

دوربین مداربسته بیسیم یا سیمی ؟

نصب دوربین‌ وایرلس آسان‌تر است، زیرا نیازی به نصب در نزدیکی پورت اترنت ندارند و نیازی به سیم‌کشی ندارند. ساده‌ترین مدل موجود، دوربین کوچک شارژی است، زیرا می‌توان آن‌ها را در هر مکانی قرار داد، می‌توانند به مودم وای فای شما متصل شوند، بدون اینکه کابلی از خانه شما عبور کند و به پریز برق برسد. این دوربین‌ها معمولاً باتری‌های قابل شارژی دارند که می‌توان آن‌ها را بیرون آورد و از طریق USB شارژ کرد، اما یک نقطه ضعف این تغییر این است که باتری در هوای سردتر سریع‌تر خالی می‌شود.

ضد آب و در برابر گرد غبار مقاوم باشد.

ضد آب و هوا به این معنی است که دوربین مداربسته فضای باز شما می‌تواند در برابر قرار گرفتن در معرض آب و هوا بدون خرابی مقاومت کند، بنابراین دوربین شما می‌تواند باد، باران و برف را بدون آسیب رساندن تحمل کند. در حالی که ضد آب بودن به این معنی است که دوربین شما در صورت غوطه ور شدن در آب نمی شکند. هیچ آبی به اجزاء وارد نمی شود تا آنها را از بین ببرد. بنابراین هنگام خرید بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز باید شرایط آب و هوایی محل زندگیتان را در نظر بگیرید. اگر برای مثال در شمال زندگی می کنید که برف زیادی می بارد. احتمالاً ارزش خرید یک دوربین مداربسته ضد آب و هوا را دارد. اما اگر در جنوب کشور زندگی می‌کنید، جایی که برف یک امکان دور از دسترس است، احتمالاً یک دوربین مداربسته معمولی جواب گوی شما خواهد بود.

چه مقدار فضا را میخواهید پوشش بدهید.

زاویه دید دوربین مداربسته تعیین می کند که دوربین چقدر فضا را پوشش دهد. دوربینی با زاویه بازتر به این معنی است که به دوربین های کمتری نیاز دارید. شما همچنین باید در مورد اندازه ملک خود و میزان مورد نظر خود فکر کنید. این تعیین می کند چند عدد دوربین با چه زاویه دیدی نیاز دارید.

به چند دوربین مداربسته برای فضای باز نیاز دارم؟

ما بین 2 تا 4 دوربنی مداربسته برای فضای باز را برای ایمن سازی مناسب خانه توصیه می کنیم. با این حال، به یاد داشته باشید که مقدار دوربین های مداربسته در فضای باز به نیاز شما و تعداد مناطقی که می خواهید پوشش دهید بستگی دارد. محل پیشنهادی برای دوربین‌های فضای باز حداقل مکانی است که درب ورودی شما را بپوشاند و شاید اگر درب پشتی و باغ شما مشرف باشد.

سوالاتی که باید از خود بپرسید :

 • چه مناطقی می خواهید در دوربین ها قابل مشاهده باشد؟
 • زاویه دید دوربین های فضای باز شما چقدر است، چقدر فضا را پوشش می دهند؟
 • آیا نقاط ضعفی در ملک خود دارید؟
 • آیا نقاط پنهان یا کوری دارید که سارق بتواند از آن به نفع خود استفاده کند؟

 

برای محافظت به چند دوربین مداربسته برای فضای باز نیاز دارم

به عنوان یک قاعده کلی، 2 تا 4 دوربین در فضای باز برای پوشش بیرونی خانه شما کافی است، بدیهی است که اگر خانه و محوطه شما بزرگ است، ممکن است به چند دوربین دیگر برای پوشش تمام زوایا نیاز داشته باشید.

قبل از خرید دوربین مداربسته، اندازه خانه و ملک شما، نوع دوربینی که قصد خرید آن را دارید و میزان پهنای باندی که دارید، باید به چند نکته توجه کنید.

چقدر می خواهید تصویر واضح باشد؟

باید به این فکر کنید که چه کیفیت تصویری از دوربین مدار بسته خود در فضای باز می خواهید. هر چه رزولوشن دوربین بالاتر باشد، کیفیت تصویر بهتر خواهد بود. برای یک تصویر با کیفیت خوب به حداقل 1080p یا حتی بالاتر نیاز دارید اگر می خواهید تصاویری شفاف داشته باشید. بستگی به این دارد که آیا قرار است هر روز فیلم را مطالعه کنید یا فقط مشکلی وجود داشته باشد.

آیا به دید در شب نیاز دارید؟

محتمل ترین پاسخ به این سوال…بله است. داشتن یک دوربین مداربسته در فضای باز که نمی تواند در شب فیلم بگیرد، چه فایده ای دارد؟ برای دریافت یک تصویر با کیفیت بالا باید دوربینی بخرید که دارای فناوری مادون قرمز باشد. اکثر دوربین های مداربسته در فضای باز دارای این هستند، اما اگر می خواهید تصویر با بالاترین کیفیت ممکن را داشته باشید، باید دوربینی با تعداد LED مادون قرمز بالا خریداری کنید. هرچه LED های مادون قرمز بیشتر داشته باشید، برد بیشتری با دید در شب خواهید داشت.

آیا میخواهید با موبایل فضای خانه خود را را برسی کنید؟

این ویژگی محبوب است زیرا به شما این امکان را می دهد که در هنگام بیرون رفتن از خانه خود را چک کنید. شما باید مطمئن شوید که دوربینی را برای فضای باز انتخاب کرده اید که با گوشی شما سازگار است. بیشتر ویژگی‌های مبتنی بر ابر و یا کلود مستلزم پرداخت هزینه‌های ماهانه یا سالانه به شرکت سازنده دوربینی است که انتخاب می‌کنید.

چقدر می خواهید خرج کنید؟

دوربین‌ مداربسته ارزان بسیار زیادی در بازار وجود دارد،شما باید دوربین مداربسته مناسب برای محیط بیرون که در بالا ذکر شد را خریداری کنید دوربین های با برند معتبر معمولا قیمت بالاتری را دارند.شما میتوانید لیست قیمت دوربین مداربسته در فروشگاه مالکد برسی و با بهترین قیمت خریداری کنید.همچنین پکیج دوربین مداربسته آماده در مالکد میتوانید برسی کنید.

 

راهنمای خرید دوربین مداربسته فضای باز سیمی


دوربین مداربسته با سیم در فضای باز به چه اتصالاتی نیاز دارد

دوربین مداربسته سیمی در فضای باز در به دو اتصال و دستگاه نیاز دارد، ابتدا به یک دستگاه ضبط دوربین مداربسته و در صورتی که خواهید تصاویر را آنلاین مشاهده کنید نیاز به مودم و یا روتر دارید. دوربین مداربسته سیمی را از کابل مخصوص دوربین مداربسته به دستگاه ضط متصل کنید.

مزایای دوربین های مداربسته سیمی در فضای باز

 1. قابلیت اطمینان
  یکی از مزایای داشتن یک سیستم دوربین مداربسته سیمی این است که قابل اعتمادتر است. اگر مودم وای فای قطع شود و دیگر نگران قطع شدن اتصال آن نباشید، به دلیل اتصال فیزیکی بین دوربین و منبع برق، ضبط تصاویر متوقف نخواهد شد.
 2. پشتیبانی بهتر از یک شبکه بزرگتر
  اگر ملک بزرگ‌تری دارید یا به دوربین‌های خود نیاز دارید که اتاق‌های مختلف زیادی را پوشش دهد، سیم‌کشی برای شما بهتر است زیرا می‌توانید دوربین‌های بیشتری را روی یک سیستم نصب کنید. در یک سیستم سیمی می توانید بین 4 تا 16 دوربین مختلف را به دستگاه ضبط دوربین DVR/NVR متصل کنید. با یک سیستم سیمی، می توانید فیلم را برای مدت زمان طولانی تری نیز نگه دارید.
 3. ساخته شده برای راه حل های امنیتی طولانی مدت
  اگر به دنبال یک راه حل امنیتی طولانی مدت هستید، می خواهید دوربین های سیمی را انتخاب کنید. دوربین مداربسته سیمی یک انتخاب عالی هستند . آنها گران تر از دوربین مداربسته بیسیم هستند، اما متوجه خواهید شد که در دراز مدت مقرون به صرفه تر هستند.

معایب دوربین های امنیتی سیمی در فضای باز

 1. هزینه و نصب
  نصب دوربین های امنیتی سیمی چندان آسان نیست، هر دوربینی که دارید باید از طریق کابل به منبع برق و مودم متصل شود. بنابراین ممکن است قرار دادن دوربین‌ها سخت‌تر شود تا به‌طور مؤثر تصویری را ثبت کنند. اگر این کاری است که خودتان نمی‌خواهید انجام دهید، باید به یک متخصص هزینه پرداخت کنید تا بیاید و آنها را برای شما نصب کند، که این هزینه دیگری است که باید آن را جبران کنید.
 2. آسیب پذیر به قطع برق
  تنها چیزی که می تواند باعث از کار افتادن دوربین سیمی شما شود، قطع برق است. آنها متکی به اتصال به برق هستند و در قطع برق بی فایده می شوند. قطعی برق اغلب در ایران زیاد اتاق می افتد.در مواقع قطع برق خریداری یو پی اس دوربین مداربسته میتواند دوربین ها را برای چندین ساعت متصل و روشن نگه دارد.

بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز 2023

راهنمای خرید دوربین مداربسته بیسیم


اگر به دنبال انعطاف‌پذیری بیشتری در دوربین مداربسته برای فضای باز هستید، دوربین‌ مداربسته بی‌سیم یک جایگزین عالی برای سیستم‌های سیمی هستند. نصب دوربین های بی سیم و یا دوربین وایرلس آسان تر، سازگارتر و ارزان تر از دوربین های امنیتی سیمی است.

دوربین های مداربسته بی سیم چگونه کار می کنند


دوربین های بی سیم با انتقال ویدئویی که دوربین از طریق فرستنده رادیویی (RF) می گیرد، کار می کنند. پس از ضبط ویدیو، به گیرنده ای ارسال می شود که به نوبه خود به یک دستگاه ذخیره سازی داخلی یا Cloud متصل است.

دوربین مداربسته وایرلس
دوربین مداربسته بیسیم چرخشی

مزایای دوربین های مداربسته بی سیم برای فضای باز

 1. نصب آسان
  یکی از مزایای بزرگ دوربین های بی سیم، سهولت در نصب آنها است. دوربین های بیسیم نیازی به نصاب حرفه ای ندارند. شما باید بتوانید همه این کارها را خودتان انجام دهید. اکثر دوربین های مداربسته بیسیم نصب و راه اندازی بسیار آسانی را دارند و بدون نیاز به نصب میتوانید این دوربنی ها را راه اندازی کنید.
 2. ایده آل برای کوتاه مدت
  اگر در یک ملک اجاره ای زندگی می کنید، دوربین های بی سیم عالی هستند زیرا به راحتی قرار می گیرند و نیازی به سیم کشی ندارند. زمانی که می‌خواهید ملک را ترک کنید، می‌توانید آنها را به باز کنید.

معایب دوربین مداربسته بیسیم برای فضای باز

 1. وابسته به یک سیگنال بی سیم خوب
  همانطور که انتظار دارید، دوربین‌های بی‌سیم برای انتقال ویدئویی که می‌گیرند به Wi-Fi متکی هستند. اگر مودم وای فای به هر دلیلی قطع شود، دوربین های شما بی استفاده خواهند شد. با این حال، این مزیت این است که در صورت قطع برق قطع نمی شود، زیرا آنها به برق اصلی متکی نیستند.میتوانید انواع دوربین کوچک/دوربین خورشیدی را در فروشگاه مالکد برسی کنید.
 2. اندازه محدود
  محدودیتی در مقدار ویدیویی که می توانید با دوربین بی سیم ذخیره کنید وجود دارد و نمی توان آن را برای مدت طولانی ذخیره کرد. برای ذخیره فیلم خود برای مدت زمان طولانی تری، به نوعی درایو پشتیبان برای ذخیره همه آن نیاز دارید.

راهنمای نصب دوربین مداربسته در فضای باز

چگونه دوربین مداربسته را در فضای باز قرار دهیم؟

نحوه قرار دادن دوربین های مداربسته در فضای باز به اندازه مدلی که انتخاب می کنید مهم است. انتخاب موقعیت و نقطه مناسب می تواند تضمین کند که زاویه دوربین و میدان دید شما برای محافظت از خانه شما بهینه شده است. ما همیشه پیشنهاد می کنیم از یک متخصص بخواهید که دوربین مداربسته برای فضای باز را نصب کند، به خصوص اگر دوربین ها سیمی هستند، زیرا دوربین مداربسته سیمی دانش و تخصص لازم را دارند تا مطمئن شوند که در بهترین مکان ممکن قرار دارند.

بهترین مکان برای نصب دوربین در خارج از خانه کجاست؟

درهای جلو، عقب و کناری مکان خوبی برای شروع هستند، زیرا در آنجا دزدان زیادی وارد خانه شما می شوند. سعی کنید دوربین بیرونی خود را در بالا یا حداقل نزدیک هر درب خارجی که به خانه شما منتهی می شود قرار دهید. یکی دیگر از مکان های خوب برای دوربین های امنیتی در فضای باز، هر پنجره ای است که رو به خیابان نیست. پنجره‌ هایی که نظارت نمیشوند برای سارقان برای ورود به داخل خانه عالی هستند. می توانید دوربین های مداربسته فضای باز را بالای آنها قرار دهید یا می توانید از هر دوربین داخلی برای نظارت بر آنها استفاده کنید. به احتمال زیاد هر مزاحمی که به خانه شما نزدیک می شود، از راهرو استفاده خواهد کرد، بنابراین داشتن یک دوربین امنیتی در فضای باز که مسیر ورودی شما را بپوشاند، ایده خوبی است.

هنگا نصب دوربین مداربسته در فضای باز مهم است که دوربین ها را در جای مناسب قرار بدهید.همه دوربین‌های شما باید دور از دسترس باشند، بنابراین نمی‌توان آن‌ها را به راحتی دستکاری یا خراب کرد. ایمن ترین کار این است که همه دوربین های فضای باز را در سطح طبقه دوم یا حداقل 9 فوت بالاتر از سطح زمین قرار دهید.

بهترین محل نصب دوربین در ساختمان
بهترین محل برای نصب دوربین مداربسته در فضای باز

بهترین جا برای قرار دادن دوربین مداربسته فضای باز ؟

تا سال 1400، تصور بیش از 34 درصد سارقان از درب ورودی، 23 درصد با استفاده از پنجره باز طبقه همکف و 22 درصد از درب پشتی وارد ملک می‌شوند. بنابراین، بهترین محل نصب دوربین مداربسته به محل های ورودی هست که شاره شد.

نکات مهم قبل از قرار دادن دوربین مداربسته در فضای باز

 • برای به حداکثر رساندن میدان دید و کاهش احتمال دستکاری توسط سارقان، دوربین مداربسته را در ارتقاع بالا نصب کنید.ضعیف ترین نقاط خانه خود را در نظر بگیرید، مانند درب ورودی و درب عقب.
  آیا چراغ کافی در شب در اطراف خانه روشن است؟ در صورت وجود لامپ دوربین میتواند تصویر با کیفیت تری را ثبت کند بهتر است چرغ ها در شب روشن باشند.

بهترین ارتفاع برای نصب دوربین مداربسته در فضای باز

بهترین ارتفاع برای قرار دادن دوربین امنیتی 3 متر از سطح زمین است. ما همیشه پیشنهاد می کنیم دوربین خود را در یک نقطه مزیت بالا قرار دهید، جایی که دور از دسترس هستند و برای مشاهده تا حد امکان بهینه شده اند. 3 متر دور از دسترس بیشتر افراد است، و این باعث می شود کمتر مستعد دستکاری شود اما در صورت نیاز همچنان به راحتی قابل دسترسی است.

دوربین مداربسته ضد آب
بهترین ارتفاع برای نصب دوربین مداربسته

سوالات متداول در مورد دوربین مداربسته فضای باز


آیا دوربین های امنیتی در فضای باز همیشه ضبط می کنند؟

برخی از دوربین ها زمانی شروع به ضبط می کنند که فعالیتی برای صرفه جویی در عمر باتری و فضای ذخیره سازی شناسایی شود، از سوی دیگر می توانید دوربین های مداربسته در فضای باز را خریداری کنید که به طور مداوم ضبط می کنند. مدل ها و برندهای مختلف ویژگی ها و زمان ضبط متفاوتی خواهند داشت.

دوربین های مداربسته چند روز فیلمبرداری میکنند.

بسته به ساخت، مدل و ظرفیت ذخیره سازی دوربین مداربسته در فضای باز، برخی از دوربین ها می توانند فیلم را تا 30 روز ذخیره کنند، با این حال در بیشتر موارد برای دوره های ذخیره سازی طولانی تر ممکن است مجبور خرید هارد دوربین مداربسته با ظرفیت بالا باشد.

آیا دوربین های مداربسته در فضای باز وجود دارد که به WIFI نیاز نداشته باشد؟

دوربین‌هایی وجود دارند که به وای‌فای نیاز ندارند، اما همچنان باید از طریق کابل اترنت به اینترنت متصل شوند تا دسترسی از راه دور را فعال کنند. اگر دوربین مداربسته وای فای برای فضای باز نمی خواهید، باید به دنبال دوربینی بگردید که سیم‌کشی شده باشد و توجه داشته باشید که برندها و مدل‌های کمتری برای انتخاب وجود دارد.

برای تامین امنیت به چند دوربین مداربسته در فضای باز نیاز دارم؟

به عنوان یک قاعده کلی، 2 تا 4 دوربین در فضای باز برای پوشش بیرونی خانه شما کافی است، بدیهی است که اگر خانه و محوطه شما بزرگ است، ممکن است به چند دوربین دیگر برای پوشش تمام زوایای امنیتی نیاز داشته باشید.

قبل از خرید دوربین مداربسته، اندازه خانه و ملک شما، نوع دوربینی که قصد خرید آن را دارید و میزان پهنای باندی که دارید، باید به چند نکته توجه کنید.

چه کار دیگری می توانم انجام دهم تا خانه خود را ایمن کنم

با بسیاری از جنبه های مختلف امنیت خانه، دانستن چگونگی ایمن سازی همه آنها دشوار است. خرید بهترین دوربین مداربسته محیط بیرونی نقطه عالی برای شروع است، اما کارهای بیشتری وجود دارد که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید خانه ایمن می ماند، و اولین قدم این است که راهنمای نهایی ما برای امنیت خانه را بخوانید!

بهترین دوربین مداربسته برای فضای باز که پیشنهاد میشود.

ساده ترین دوربین ها برای نصب کدامند؟

برای سهولت در نصب، اگر یک دوربین بی سیم می خواهید دوربین مداربسته TUYA S4 و دوربین باتری خور S1 بهترین انتخاب هشتن همچنین میتوانید انواع دوربین کوچک/دوربین مداربسته مخفی برای فضای باز را در مالکد برسی کنید.

دوربین سیمی بهتر است یا بی سیم؟

این بستگی به آنچه که از دوربین مداربسته فضای باز نیاز دارید دارد. دوربین بی سیم برای کسانی که به دنبال نصب آسان و تماشای گاه به گاه فیلم های اطراف خانه خود هستند بهتر است. در حالی که یک سیستم سیمی ممکن است برای مشاغل یا کسانی که دارای خواص بزرگ هستند بهتر باشد. از آنجایی که سیستم های امنیتی سیمی قابلیت اطمینان و نظارت 24 ساعته بهتری را ارائه می دهند.

دوربین های Wire Free چیست؟

ممکن است فکر کنید که دوربین های بی سیم و بدون سیم یکسان هستند، اما اینطور نیست. دوربین های بی سیم اغلب هنوز به نوعی اتصال نیاز دارند. بنابراین، بهتر است بررسی کنید که برای خرید یک دوربین مداربسته برای فضای باز به کدام نوع نیاز دارد، به خصوص اگر می خواهید دوربین کاملاً بدون سیم باشد.میتوانید انواع دوربین کوچک شارژی و دوربین خورشیدی را در وب سایت مالکد برسی و خریداری کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: