مزایای نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین

نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین

مزایای نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین

داشتن یک جی پی اس خودرو GPS به راحتی بهترین راه برای پیگیری مکان ماشین شما و کمک به بازگرداندن ماشین شما در صورت سرقت است. با این حال، سارقان اغلب سعی می کنند جی پی اس خودرو را پیدا کنند، بنابراین می توانند آن را غیرفعال کنند و با ماشین شما فرار کنند. بسیاری از مردم تصمیم می گیرند دستگاه ردیاب خودرو دیاگی خود را به پورت OBD خودرو وصل کنند. در حالی که این امکان را برای آنها فراهم می کند تا ماشین خود را ردیابی کنند، همچنین به این معنی است که دیدن آن برای یک دزد آسان است. بنابراین، باید مطمئن شوید که ردیاب خودرو را مخفی کرده اید، نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین باعث میشود سارقان نتوانند ردیاب را پیدا و غیر فعال کنند.

نصب ردیاب خودرو دیاگی مخفی


می توانید ردیاب خودرو دیاگی را در جایی که قابل مشاهده یا دسترسی نباشد، در زیر داشبورد نصب کنید. ردیاب کوچک دیاگی را میتوانید به یک منبع تغذیه 12 ولت متصل کنید، که تمام نیروی مورد نیاز ردیاب ماشین GPS را برای روشن ماندن فراهم می کند.

این یک راه حل فوق العاده است زیرا اساساً ردیاب را مخفی می کند. دزد هیچ تصوری از وجود یک ردیاب بر روی وسیله نقلیه نخواهد داشت،بنابران اگر به دنبال نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین هستید ردیاب خودرو دیاگی میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین
نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین

البته برای نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین باید به دنبال نصاب حرفه ای ردیاب باشید با بتواند ردیاب را در خودرو مخفی کند تا سارق نتواند آن را پیدا کند.

ظرفیت باتری


یکی دیگر از گزینه‌های خوب در هنگام نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین می‌تواند ردیاب خودرو آهنربایی باشد که دور از چشم بماند و امنیت واقعی خودرو را تامین کند. همانطور که از نام ردیاب خودرو آهنربایی پیداست، اینها دستگاه هایی هستند که با باتری کار می کنند و انرژی ردیاب GPS را تامین می کنند. نیازی به نصب و سیم کشی برای این ردیاب ها ندارید. در عوض، باتری ردیاب خودرو را شارژ می‌کنید، مطمئن می‌شوید که روشن است و از برنامه برای نظارت بر دستگاه استفاده می‌کنید.

یکی از مهمترین مزایای ردیاب خودرو آهنربایی این است که ردیاب با باتری را می توان تقریباً در هر نقطه از خودرو قرار داد. این بدان معنی است که می توانید آن را در مکان هایی پنهان کنید که دزدها هرگز نتوانند آن را پیدا کنند.

نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین
ردیاب خودرو آهنربایی با نگهداری شارژ بالا

پس از اینکه برای اولین بار ردیاب خودرو آهنربایی را در خودرو قرار دادید، باید آن را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که هنوز هم می تواند سیگنال خوبی را از مکان مخفی ارائه دهد. وسیله نقلیه را به اطراف برانید و مطمئن شوید که قادر است تمام جزئیاتی را که باید در اختیار شما قرار دهد.

البته، به همان اندازه که این گزینه می تواند برای مخفی کردن ردیاب خودرو مفید باشد. هنوز یک هشدار وجود دارد که باید در نظر بگیرید. از آنجایی که دستگاه با باتری کار می کند، این بدان معناست که شما همچنان باید باتری را تعویض کنید. این دستگاه دارای باتری بادوام است، بنابراین نیازی به تعویض مکرر آن نخواهید داشت. با این حال، این چیزی است که شما نمی خواهید آن را فراموش کنید. با وجود عمر باتری نشان داده شده، باید قبل از پایان عمر باتری آن را تعویض کنید تا ایمن باشید.میتوانید انواع ردیاب خودرو آهنربایی را در وب سایت مالکد برای و خریداری کنید.

انواع ردیاب آهنربایی شارژ بالا :

اهمیت عمر باتری در یک ردیاب باتری خور


همانطور که گفته شد ردیاب آهنربایی گزینه مناسبی برای نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین است. خوشبختانه، ردیاب های آهنربایی موجود رد مالکد دارای باتری بادوام است، اما همیشه این مورد در مورد این نوع ردیاب های GPS صدق نمی کند. گزینه های بی کیفیتی از شرکت های دیگر وجود دارد که باتری با عمر طولانی ندارند، به این معنی که باید توجه بیشتری به سطح باتری داشته باشید و باید آنها را بیشتر تعویض کنید. به طور طبیعی، تغییر مداوم باتری در دستگاه های ردیاب دردسر خواهد بود. شما به یک گزینه با کیفیت مانند ردیاب خودرو at4 نیاز دارید. به تلفن همراه شما متصل می شود، استفاده از آن آسان است و از عمر باتری آن راضی خواهید بود.

هنگامی ردیاب خودرو آهنربایی با نگهداری شارژ بالا خریداری کردید که عمر باتری طولانی دارد، وقت آن رسیده است که یاد بگیرید چگونه یک ردیاب GPS را مخفی کنید. نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین می تواند تفاوت واقعی در ایمنی خودروی شما ایجاد کند.

نکاتی برای مخفی کردن ردیاب خودرو آهنربایی

برخی از سارقان امروز هنگام سرقت وسیله نقلیه سعی می کنند یک دستگاه ردیابی GPS مخفی را پیدا کنند. با این حال، در بیشتر موارد، آنها زمان زیادی برای نگاه کردن قبل از رانندگی ندارند. بنابراین، اگر در مورد جایی که یک ردیاب GPS را مخفی می‌کنید باهوش هستید، احتمال زیادی وجود دارد که آن را پیدا نکنند. البته، اگر قبلا هرگز GPS را پنهان نکرده اید، ممکن است بهترین مکان های یک وسیله نقلیه را برای پنهان کردن آن ندانید.

هنگامی که یک ردیاب GPS را در ماشین یا کامیون خود نصب می کنید، مکان های زیادی در دسترس دارید. شما باید مکانی را پیدا کنید که بتوان آن را دور از دید نگه داشت، اما در آنجا همچنان قادر به ارسال سیگنال باشد. بیایید به چند مورد از بهترین مکان ها برای پنهان کردن و نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین نگاه کنیم.

شاید بخواهید داشبورد را در نظر بگیرید. می‌توانید دستگاه‌های ردیابی را در داشبورد پنهان کنید، بنابراین سارقان نخواهند توانست به راحتی آنها را پیدا کنند. می‌توانید مقداری Velcro را به داخل داشبورد و ردیاب ماشین GPS اضافه کنید، بنابراین پس از چسباندن آن در جای خود محکم می‌ماند. فقط شما مکان را می دانید، بنابراین همچنان دسترسی نسبتا آسانی به دستگاه ردیابی GPS خواهید داشت.

زیر صندلی ها می تواند مکان مناسبی برای نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین باشد. دستگاه کوچک است، بنابراین می توانید تجهیزات ردیابی GPS را در بالا و زیر صندلی پنهان کنید. فقط مطمئن شوید که آن را در مکانی دارید که جابجا نشود.

پشت صندلی عقب می تواند مکان عالی دیگری برای ردیاب GPS مخفی باشد. وقتی یک ردیاب خودرو را پشت صندلی پنهان می‌کنید، در مکانی دور از مسیر قرار دارد و بعید است که دزد اذیت شود و یا حتی به فکر نگاه کردن به آنجا باشد.

البته صندوق عقب یکی دیگر از نقاط پنهان کردن و نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین است. با این حال، باید به اطراف صندوق عقب نگاه کنید تا مکان‌هایی را بیابید که وقتی کسی صندوق عقب را باز می‌کند، دیده نمی‌شود. برای مثال، می‌توان آن را به سیم‌های بلندگو متصل یا نزدیک آن نگه داشت. حتی اگر کسی ردیاب GPS مخفی را ببیند، ممکن است متوجه نشود که چیست.

شما وسیله نقلیه خود را بهتر از هر کس دیگری می شناسید، بنابراین بهتر است به اطراف خودرو نگاهی بیندازید تا بهترین مکان ها را برای قرار دادن ردیاب روی خودرو بیابید. هنگامی که ردیاب GPS مخفی را در جای خود قرار دادید، همچنان باید آن را آزمایش کنید تا ببینید آیا خوب کار می کند یا خیر. سیگنال را از طریق برنامه خود بررسی کنید تا مطمئن شوید که هنوز واضح است. ردیاب را روی ماشین زیر فلز قرار ندهید، زیرا ممکن است سیگنال را ضعیف کند. چند نقطه را با ردیاب GPS مخفی خود امتحان کنید. به اطراف برانید تا مطمئن شوید که حرکت نمی کند یا جابجا نمی شود.

از مزایای ردیاب خودرو لذت ببرید


هنگام انتخاب دستگاه ردیابی اتومبیل خود،ردیاب خودرو مالکد را را با گارانتی معتبر میتوانید برسی کنید. سیستم های ارائه شده شامل گزینه های مختلف ذکر شده در بالا، از جمله دستگاه ردیابی خودرو GPS با باتری است. هنگامی که از سیستم استفاده می کنید، اعلان هایی را به رایانه یا تلفن خود دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد که آیا شخصی موتور خودرو را روشن کرده است، آیا لرزش های غیرعادی وجود دارد که می تواند نشان دهنده نفوذ شخصی به خودرو باشد و حتی اگر دستگاه قطع شده باشد. . اینها تنها بخشی از مزایایی است که این سیستم می تواند ارائه دهد.

البته، ردیابی بلادرنگ وسیله نقلیه شما را نیز فراهم می کند. هنگامی که گزینه ای دارید که توسط سارقان قابل شناسایی نیست، متوجه خواهید شد که وسیله نقلیه شما برای آن بسیار ایمن تر خواهد بود.

نصب ردیاب مخفی کوچک در ماشین

ردیابی آنلاین خودرو از طریق نرم افزار موبایلی

همانطور که می بینید، برای بهترین امنیت خودرو، ردیاب ماشین GPS یک گزینه عالی است. هنگامی که تصمیم می گیرید دستگاه های ضد سرقت خودرو را به یکی از روش های ذکر شده در بالا مخفی کنید، می تواند ایمنی و اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه دهد. بهتر از همه، احتمال اینکه کسی آن را پیدا کند بسیار کمتر است، به این معنی که در صورت دزدیده شدن ماشین خود، احتمال بیشتری برای بازیابی آن خواهید داشت. اجازه ندهید وسیله نقلیه شما یک روز دیگر در خطر باشد. یک ردیاب ماشین با کیفیت دریافت کنید و زودتر آن را در وسیله نقلیه خود پنهان کنید.

مقاله های پیشنهادی :

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: