آنچه که باید درباره جی پی اس زیر پوستی انسان بدانید

جی پی اس زیر پوستی انسان

آنچه که باید درباره جی پی اس زیر پوستی انسان بدانید

آیا جی پی اس زیر پوستی انسان در فیلم ها واقعی هستند؟ آیا می توانم ماشین همسرم را آسان ردیابی کنم؟ آیا می توانم برای ردیابی فرزندم یک GPS میکروچیپ کاشت کنم؟ همه چیزهایی که در فیلم ها می بینید درست نیست. ممکن است جالب و چشمگیر به نظر برسد ، اما در واقعیت ردیاب های GPS با محدودیت ها و قانون طبیعت گره خورده اند. ما چیزهایی را که در فیلم ها مشاهده می کنید در این مقاله قرار داده ایم و توضیح می دهیم که چرا برخی از چیزها وجود ندارند.

آیا جی پی اس زیر پوستی انسان واقعی است؟

جواب نه است،اگرچه کاشت هایی مانند تصویر زیر وجود دارد ، اما آنها نمی توانند مکان شما را از طریق جی پی اس ردیابی کنند. این تراشه ها به اصطلاح تراشه های RFID هستند ، به این معنی که آنها حاوی آنتن ریز هستند و می توانند فرکانس رادیویی را به دستگاه دیگری ساطع کنند. این تراشه باتری داخلی ندارد و فقط می تواند با یک خواننده خاص RFID معمولاً در فاصله 15 سانتی متر فاصله برقرار کند. تراشه موجود در این کاشت کوچک را می توان با یک تراشه مقایسه کرد که می تواند در کارتهای ATM بدون تماس و تلفن شما (Apple Pay) یافت شود. اگرچه این دستگاه های کوچک باشکوه هستند ، اما نمی توان از آنها برای ردیابی مکان شما استفاده کرد.

جی پی اس زیر پوستی انسان
جی پی اس زیر پوستی

آیا جی پی اس ها میتوانند یک سال شارژ نگه دارند ؟

مدت زمان نگهداری شارژ جی پی اس زیر پوستی انسان چقدر است ؟ به چندین عامل بستگی دارد. مورد اول: باتری چقدر بزرگ است؟ دوم: چند بار ردیاب مکان خود را منتقل می کند؟ این چیزها هنگام محاسبه عمر باتری همه چیز بازی می شود. برخی از ردیاب های GPS ممکن است تبلیغ کنند که می توانند بیش از یک سال به طول انجامند ، اما معمولاً این بدان معنی است که آنها از نظر اندازه حجیم هستند و فقط هنگام تماس با شماره یا ارسال پیام پیامکی ، فقط مکانی را ارسال می کنند. غالباً این چیزی نیست که یک مصرف کننده معمولی هنگام فکر کردن در مورد ردیاب GPS انتظار داشته باشد. اگر می خواهید ردیابی Realtime (بخوانید: هر چند ثانیه به روزرسانی مکان) حتی بزرگترین ردیاب GPS بیش از یک یا دو روز دوام نخواهد داشت.

محصولات پیشنهادی :

دقت در زمان واقعی سانتی متر

واقعی است: نه.

هنگامی که ردیاب های GPS در فیلم ها نشان داده می شوند ، معمولاً به صورت یک نقطه هموار حرکت می کنند که دقت نقطه ای را نشان می دهد. با این حال ، اینگونه نیست که در دنیای واقعی کار کند. برای مبتدیان ، تجهیزات GPS غیرنظامی معمولاً با دقت در 15 متر رتبه بندی می شود. دقت واقعی به تراشه گیرنده مورد استفاده در داخل ردیاب GPS بستگی دارد (معمولاً هرچه گرانتر باشد). با این حال محیط اطراف شما نیز تأثیر زیادی دارد. اگر در منطقه ای با ساختمانهای مرتفع ، درختان یا اشیاء دیگر (دره های شهری) قرار دارید ، سیگنال GPS ممکن است منعکس یا مسدود شود و در نتیجه دقت کمتری داشته باشد.

انواع ردیاب و جی پی اس خودرو و شخصی :

مقاله های پیشنهادی :

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: