بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت

بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت

بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت

بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت را میتوان جی پی اسی را دانست که امکانات پیشرفته و بروزی داشته باشد و بتواند از طریق نرم فزار در صورت دستکاری اطلاع رسانی کند.در ادمه مطلب میتوانید انواع جی پی اس موتور سیکلت و امکاناتی که باید بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت داشته باشد را برسی کنید.

راهنمای خرید بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت

برای یافتن بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت ، باید تعدادی از محصولات مختلف را در نظر بگیرید و مقایسه کنید. تعداد زیادی گزینه مختلف با ویژگی های مختلف، قابلیت های مختلف و روش های ردیابی منحصر به فرد وجود دارد. این می تواند محدود کردن انتخاب های شما را چالش برانگیزتر کند. اگر به دنبال راه آسان تری برای یافتن بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت خود و برای محافظت مورد نیاز خود هستید، در هنگام خرید بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت ، راهنمای خرید ما را بررسی کنید.

ردیاب GPS چیست و چگونه کار می کند؟

یک دستگاه ردیاب جی پی اس وظیفه ثبت موقعیت موتورسیکلت شما و انتقال آن به دستگاه تلفن همراه شما را در فواصل زمانی معین بر عهده دارد. اطلاعاتی مانند موقعیت مکانی موتور سیکلت، جهت حرکت و سرعت را در اختیار کاربر قرار می دهد. اغلب به عنوان یک واحد قابل حمل یا ثابت روی موتور سیکلت شما قرار می گیرد.

بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت
بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت

ویژگی هایی که باید هنگام خرید بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت در نظر بگیرید

همه جی پی اس های موتور سیکلت ممکن است شبیه به هم به نظر برسند، اما کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند. در جی پی اس ها جزئیاتی مانند روش ارائه داده های ردیابی و نحوه هشدار آنها نسبت به حرکت می تواند متفاوت باشد. چگونه می توانید بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت را انتخاب کنید و میخواهید جی پی اس موتور چه امکاناتی داشته باشد در مثال زیر میتواند ویژگی های مهمی که در هنگام خرید بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت باید در نظر بگیرید را برسی کنید.

دقت مکان یابی جی پی اس

اگر یک ویژگی وجود دارد که بیش از هر چیز باید در نظر گرفت، آن دقت مکان یابی جی پی اس است. بالاخره چه کسی ردیاب می خواهد که نتواند موقعیت مکانی را به درستی ردیابی کند؟ می‌خواهید دستگاه‌هایی را بیابید که سطح بالایی از دقت را ارائه می‌دهند – تا حد امکان. برخی از ردیاب‌ها به‌روزرسانی‌ها و اطلاعات را در زمان واقعی ارائه می‌کنند و دقت را در عرض تنها پنج ثانیه به شما می‌دهند. برخی از ردیاب ها دقت را در عرض یک دقیقه ارائه می دهند. هر چه زمان طولانی‌تر باشد، احتمال اینکه موتورسیکلت شما به سرقت برود زیاد است، اطلاعات را با تاخیر دریافت خواهید کرد و سارق موتور را سریعا میبرد،میتوانید لیست قیمت ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت را در وب سایت مالکد به همراه اطلاعات کامل برسی کنید.

سازگاری بین پلتفرم ها

ممکن است هنگام خرید جی پی اس جمع و جور به آن فکر نکنید، اما بسیار مهم است. امروزه، گزینه‌های اتصال زیادی وجود دارد – دستگاه‌های ردیابی می‌توانند به تلفن هوشمند، لپ‌تاپ، رایانه رومیزی، تبلت و موارد دیگر متصل شوند.

به قابلیت ردیابی آنلاین موتور سیکلت از طریق نرم افزار میتوانید در هر لحظه موتور سیکلت خود را کنترل کنید. باید دقت کنید که آیا نرم افزار ردیاب با سیستم عامل گوشی شما کار می کند؟ آیا می توانید اطلاعات و مسیر های طی شده را بر روی موبایل و لپ تاپ مشاهده کنید؟ هرچه یک ردیاب پلتفرم ها و سازگاری بیشتری ارائه دهد، استفاده از آن راحت تر خواهد بود.

عمر باتری و میزان نگهداری شارژ

عمر باتری برای اطمینان از اینکه جی پی اس شما چقدر می تواند بدونن باتری موتور ردیابی را ادامه دهد، کلیدی است. اگر عمر باتری نسبتاً محدود باشد، احتمالاً نیاز به شارژ مجدد یا جایگزینی مکرر باتری ردیاب دارید – و این می تواند ناامید کننده باشد. حتی بدتر از آن، اگر نتوانید به موقع دستگاه ردیاب را دوباره روشن کنید، موتورسیکلت شما ممکن است به سرقت رفته و کاملا غیرقابل ردیابی باشد. با این حال، اگر عمر باتری طولانی باشد، می توانید از تعمیر و نگهداری اندک و آرامش خاطر پایدار لذت ببرید. به دنبال جی پی اس موتور سیکلت باشید که عمر باتری طولانی را ارائه می دهند. همچنین می‌توانید ردیاب‌هایی را در انتخاب کنید که می‌توانند به سیستم سیمکشی موتور شما متصل شوند تا هرگز شارژشان تمام نشود. فقط مطمئن شوید که این محصولات در حین کار ،باتری موتور سیکلت،شما را خالی نمیکنند.

انواع ردیاب با نگهداری شارژ بالا:

هشدارها و ویژگی های ضد سرقت


در نهایت، در نظر بگیرید که جی پی اس موتور سیکلت چه نوع ویژگی‌های ضد سرقت را ارائه می‌دهد. برخی از آنها با تحریک حرکت زنگ هشدار به صدا در می آورند، در حالی که برخی دیگر با نور LED می درخشند یا از قفل دیسک برای ترساندن سارقان احتمالی استفاده می کنند. این ویژگی‌های اضافی می‌توانند بازدارنده‌های خوبی باشند، زیرا مشخص می‌کنند که یک موتورسیکلت در شرف سرقت است، و ممکن است سارقان را در مورد زحمت بردن موتورتان اقادم نکنند.

بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت
بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت

مزایای ردیابی GPS

بسیاری از ما نصب جی پی اس به وسایل نقلیه خود را کاملا غیر ضروری می دانیم، یا ممکن است آن را یک سرمایه گذاری گران قیمت بدانیم، اما در زیر به برخی از مزایای داشتن این دستگاه اشاره می کنیم.

  • مزایای بیمه: اگر موتورسیکلت شما دارای دستگاه ردیاب است، شرکت های بیمه آمادگی بیشتری برای کاهش نرخ پوشش شما دارند.
  • ایمنی و پیشگیری از سرقت: در صورت سرقت، جایی که سارق دوچرخه شما را می برد، ردیاب شما مکان دقیقی را به سازمان های اجرای قانون می دهد تا به جستجو بروند.
  • به راحتی در دسترس است: پیدا کردن موتور سیکلتی که ردیاب دارد بسیار آسان است.از طریق نرم افزار به راحتی میتواند موتورتان را پیدا کنید.
  • تعمیر و نگهداری بهبودیافته: تهیه یک دستگاه ردیاب یک سرمایه گذاری عالی است. این به این دلیل است که آنها می توانند زمانی که چرخه نیاز به سرویس دهی دارد به کاربر هشدار دهند.
  • برنامه‌ریزی بهتر: با ردیاب موتور سیکلت، سفرهای جاده‌ای، پیاده‌روی‌ها و سایر فعالیت‌های خارج از منزل شما می‌تواند به درستی برنامه‌ریزی شود و مسیر شما برای ردیابی آسان ثبت شود. این باعث می شود که راه بازگشت خود را بسیار آسان و بدون دردسر پیدا کنید.

سوالات متداول درباره جی پی اس موتور سیکلت :

نصب ردیاب GPS چقدر طول می کشد؟

زمان لازم برای نصب جی پی اس به مدل ردیاب خریداری شده و نوع موتور سیکلت که دارید بستگی دارد. ممکن است 10 ثانیه یا یک ساعت طول بکشد.

آیا می توانم دستگاه ردیاب را خودم نصب کنم؟

اکثر ردیاب‌های GPS به اندازه کافی کاربرپسند هستند تا مالک آن را خودش نصب کند. به دنبال مکانی باشید که به خوبی پنهان باشد و به راحتی قابل دسترسی نباشد. اگر یک ردیاب می‌خرید کهنیاز به سیم کشی دارد، باید تجربه نصب ردیاب سیمی را داشته باشید.

آیا ردیاب GPS قابل مشاهده است؟

جی پی اس موتور سیکلت به گونه ای طراحی میشوند که تا حد امکان مخفی و ابعاد کوچکی داشته باشند و دیده نشوند. آنها کوچک هستند و به راحتی در جایی روی موتور سیکلت شما پنهان می شوند. وقتی کسی به موتور سیکلت شما نگاه می کند، ردیاب شما نباید قابل مشاهده باشد. تمام هدف ردیاب این است که یک دزد نتواند به راحتی آن را ببیند و حذف کند.

محدودیت ردیاب های GPS چقدر است؟

محدودیت ردیاب GPS به مدل جی پی اس بستگی دارد. برخی از مدل ها از طریق ماهواره کار می کنند. بنابراین، آنها می توانند در هر گوشه و کناری در سراسر جهان کار کنند.

بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت
بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت

مشاوره رایگان

در صورتی که به دنبال بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت هستید و هنور هم نتوانستید ردیابی را انتخاب و خریداری کنید با کارشناسان فروشگاه مالکد تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.شما میتوانید انواع ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت را در مالکد برسی و خریداری کنید.

پیوند های پیشنهادی :

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: