آیا دوربین مداربسته بدون برق کار میکند ؟

آیا دوربین مداربسته بدون برق کار میکند ؟

مردم همیشه از من می پرسند که آیا دوربین های امنیتی بدون برق کار می کنند، بنابراین می بینم که این یک سؤال رایج است که باید به آن پاسخ داده شود …

امنیت و امنیت خانه، خانواده و دارایی ما برای ما ضروری است.

این دلیلی است که ما دوربین های امنیتی را نصب می کنیم. هدف آن نظارت و هشدار در صورت شناسایی متجاوزان در ملک ما است.

با این حال، هنوز سوالات زیادی در مورد دوربین های امنیتی وجود دارد. و یکی از رایج ترین سوالات این است که آیا دوربین های مدار بسته حتی بدون برق هم کار می کنند؟ اجازه دهید همانطور که در ادامه می خوانیم و پاسخ این سوال خاص را می یابیم، متوجه شویم.

چی؟ بدون برق؟

با قطع برق چه اتفاقی برای دوربین های مداربسته می افتد؟ چگونه می توانید از اموال خود محافظت کنید؟

نظر عمومی مردم در زمان نبود برق این است که دوربین های مداربسته کار نمی کنند. خوب، در برخی موارد، ممکن است اینطور باشد. اما در موارد دیگر، دوربین‌های مداربسته با وجود مشکل «بدون برق» همچنان کار می‌کنند. در واقع این بستگی به نوع سیستم امنیتی مورد استفاده شما دارد. حالا بیایید در این مورد صحبت کنیم.

دوربین های امنیتی پس از قطع برق کار نمی کنند. با این حال، دوربین های امنیتی با باتری تحت تأثیر آن قرار نمی گیرند.

دوربین‌های امنیتی پلاگین در صورت نبود برق قطعاً کار نمی‌کنند، زیرا این چیزی است که باعث می‌شود آنها کار کنند. اما بی سیم ها با وجود قطع برق همچنان می توانند کار کنند.

دوربین های امنیتی پلاگین

این نوع دوربین های امنیتی به دیوار متصل می شوند.

سپس به منبع تغذیه که همان برق است وصل می شوند یا وصل می شوند.

اتصال آن به منبع تغذیه به معنای اتصال آن به یک کابل برق موجود است.

سپس کابل دیگری وجود دارد که دوربین را به شبکه متصل می کند. دستگاه شبکه همچنین برای عملکرد به برق نیاز دارد.

پلاگین ها برای مشکلات کمبود برق یا قطع برق آماده شده اند.

به همین دلیل است که آنها با باتری های پشتیبان بسته بندی شده اند. به عبارت دیگر، آنها هنوز هم به دلیل قدرت ذخیره شده در باتری های پشتیبان، قادر به کار هستند.

با این حال، طول عمر باتری آن به مقدار انرژی ذخیره شده بستگی دارد. بنابراین، اگر برق هنوز بازیابی نشده باشد و باتری پشتیبان انرژی ذخیره شده را تمام کند. طبیعتا دوربین مداربسته دیگر کارایی نخواهد داشت.

یک نکته دیگر که باید به آن توجه کنید، اگرچه دوربین های مداربسته شما دارای باتری های پشتیبان هستند، اما باز هم نمی توانند داده ها را ارسال کنند. چرا؟

دستگاه شبکه همچنان برای کارکردن به برق نیاز دارد. علاوه بر این، با وجود پشتیبان‌گیری برق، همچنان نمی‌توانید تاریخ ذخیره‌شده را در طول قطعی مشاهده کنید.

یا باید منتظر بمانید تا برق بازیابی شود یا فضای ذخیره سازی را بردارید تا بتوانید آن را در رایانه خود مشاهده کنید. اما این عمل باعث می شود که دوربین مداربسته شما به هیچ وجه نتواند ضبط کند.

دوربین های امنیتی بی سیم

برخی از دوربین های امنیتی بی سیم مجهز به باتری های قابل شارژ هستند.

بهترین دوربین های امنیتی بی سیم 2019

آنها همچنین دارای پنل های خورشیدی هستند تا بتوانید آنها را حتی زمانی که برق وجود ندارد، از طریق پنل های خورشیدی شارژ کنید. دوربین امنیتی بی سیم معمولا در مناطقی استفاده می شود که در منبع برق مشکلی وجود دارد.

آنها همچنین دارای پنل های خورشیدی هستند تا بتوانید آنها را حتی زمانی که برق وجود ندارد، از طریق پنل های خورشیدی شارژ کنید. دوربین امنیتی بی سیم معمولا در مناطقی استفاده می شود که در منبع برق مشکلی وجود دارد.

ویژگی پشتیبان گیری

همه دوربین های امنیتی دارای ویژگی باتری پشتیبان نیستند. از این رو، در موارد قطع برق، عملکرد دوربین امنیتی واقعاً یک مشکل بزرگ خواهد بود.

پس برای حل این مشکل چه کنیم؟ همیشه برای هر چالشی که در هر جنبه ای از زندگی با آن روبرو می شوید راه حل هایی وجود دارد. معنی. راه حلی برای این موضوع وجود دارد.
حل مسئله

استفاده از دوربین های امنیتی با باتری

استفاده از دوربین امنیتی با باتری یکی از راه حل های این مشکل است. همچنین دوربین های امنیتی با باتری های پشتیبان.

دوربین های امنیتی با باتری می توانند امنیت و محافظت 24 ساعته را برای شما فراهم کنند. آنها همچنان می توانند با یا بدون برق کار کنند زیرا باتری های قابل شارژ آنها را تغذیه می کنند.

همانطور که هر باتری قابل شارژی پیش می رود، آنها به شارژ مجدد متصل می شوند. با این حال، نکته تمیز در مورد این این است که ممکن است با استفاده از انرژی خورشیدی نیز شارژ شود.

نمونه ای از این نوع Reolink Argus 2 است. این دوربین امنیتی بی سیم با وجود قطع برق همچنان می تواند کارایی داشته باشد. این به این دلیل است که قابل شارژ است و همچنین می تواند با استفاده از انرژی خورشیدی کار کند.

این دستگاه دارای یک پنل خورشیدی است که می توانید از آن برای روشن کردن آن استفاده کنید. ایمن سازی اموال و خانواده خود، 24 ساعته، قطعی برق یا خیر. توجه: دسترسی از راه دور و اعلان‌های فشاری با Reolink Argus 2 در هنگام قطع برق امکان‌پذیر نیست.

بنابراین، اگر چنین ویژگی هایی را حتی در زمان قطع برق می خواهید، به جای آن Reolink Go را انتخاب کنید.
دوربین های امنیتی خورشیدی DIY

ارائه یک برق خورشیدی DIY به دوربین امنیتی شما نیز راه حل دیگری است. مردم اکنون مدبرتر می شوند. آنها ابزارها و راه هایی را برای حل هر مشکلی که با آن مواجه می شوند، بدون صرف هزینه زیاد پیدا می کنند.

با این حال، این گزینه آنقدرها هم که فکر می کنید آسان نیست. شما باید زیر و بم و تمام منحنی های این رشته را یاد بگیرید.

قبل از شروع این پروژه DIY باید به اندازه کافی تحصیل کرده و آگاه باشید. اگر این کار را نکنید، ممکن است به جای حل آن، مشکل دیگری ایجاد کنید و اوضاع را بدتر کنید.

انرژی خورشیدی یک گزینه عاقلانه است زیرا انرژی خورشیدی رایگان است. و علاوه بر این، انرژی خورشیدی خورشید به هیچ وجه تحت تأثیر قطع برق قرار نمی گیرد. بنابراین می‌توانید با وجود نداشتن برق، حفاظت و امنیت مورد نظر خود را داشته باشید.

استفاده از پشتیبان گیری باتری یو پی اس در هنگام قطع برق

UPS به منبع تغذیه بدون وقفه اشاره دارد. این محافظ در برابر افزایش برق است. UPS برق را از قبل در باتری پشتیبان ذخیره می کند، بنابراین در مواقعی که برق در دسترس نیست، برق اضطراری را برای دوربین امنیتی شما فراهم می کند.

این گزینه آسان است. باید دوربین امنیتی را به یو پی اس وصل کنید. مجموعه سیستم های امنیتی شامل نمونه هایی مانند DVR/NVR، مانیتور، روتر و دوربین های IP است.

برای دوربین های امنیتی مستقل، یک نسخه پشتیبان از باتری UPS توصیه می شود. اما برای سیستم های امنیتی، بهتر است از یک یو پی اس چند کاناله استفاده کنید.

این کار باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شما در اجرای کابل های طولانی و اتصال همتایان موجود در یک مجموعه سیستم امنیتی می شود.

y استفاده از Standby Generator هنگام قطع برق

ژنراتورهای آماده به کار نیز یکی از بهترین گزینه ها برای اطمینان از اینکه دوربین های امنیتی شما با وجود قطع برق همچنان کار می کنند، هستند.

این برای قطع برق طولانی مدت ایده آل است. ژنراتورهای آماده به کار به طور خودکار شروع به تولید برق می کنند. ژنراتورهای آماده به کار از بنزین برای کار استفاده می کنند.

با این حال، هنگام استفاده از یک ژنراتور آماده به کار، یک دوربین امنیتی برای راه اندازی به زمان نیاز دارد. بنابراین، شما همچنان به یک باتری پشتیبان نیاز دارید تا مطمئن شوید که منبع تغذیه دوربین امنیتی شما بدون وقفه خواهد بود.

آیا هشدارهای خانه همچنان بدون برق کار می کنند؟

فناوری ممکن است سیستم های دوربین امنیتی با ویژگی های مدرن و ارتقا یافته را به ما داده باشد. با این حال، هنوز خانه های زیادی وجود دارند که سیستم های هشدار سنتی دارند. آیا در صورت قطع برق همچنان کار می کنند؟

خب، پاسخ این است که بله، سیستم های امنیتی سنتی با وجود قطع برق همچنان کار خواهند کرد.

آنها به دلیل سنسورهای نصب شده در مکان های استراتژیک دارایی شما واکنش نشان می دهند. از این رو، اینها برای کار کردن نیازی به برق ندارند.

آنها در هنگام قطع برق به دلیل راه های مختلف ارتباطی که با مرکز نظارت دارند، واکنش های متفاوتی دارند.

نحوه ارتباط سیستم‌های هشدار امنیتی سنتی با مرکز نظارت

آنها در هنگام قطع برق به دلیل راه های مختلف ارتباطی که با مرکز نظارت دارند، واکنش های متفاوتی دارند.

از طریق خطوط تلفن سنتی

انتقال داده از طریق خطوط تلفن تحت تأثیر قطع برق قرار نمی گیرد. این بدان معناست که آنها بدون توجه به شرایط به کار خود ادامه می دهند.

یک یو پی اس برای کنترل پنل امنیتی استفاده می شود. به طور خلاصه، انتقال داده با استفاده از خطوط تلفن سنتی برای عملکرد به برق بستگی ندارد.
صدا از طریق پروتکل اینترنت (VoIP)

پروتکل صدا از طریق اینترنت داده ها را از طریق شبکه های پروتکل اینترنت ارائه می دهد. بنابراین، این تحت تأثیر قطع برق قرار می گیرد. اگر برق وجود نداشته باشد، امنیت ADT از کار می افتد.

از طریق رادیو سلولی

رادیوهای تلفن همراه درست مانند تلفن های همراه ما کار می کنند زیرا از فناوری مشابهی استفاده می کنند. بنابراین سیستم امنیتی تحت تاثیر افت برق نخواهد بود.

این تا زمانی است که باتری پشتیبان آن تمام شود.

پشتیبان گیری سلولی یک اتصال بی سیم است. این یا از طریق مناطق زمینی با فرستنده گیرنده یا ایستگاه های فرستنده گیرنده پایه، سلول ها یا سایت های سلولی توزیع می شود.

یک اتصال سلولی برای انتقال همه چیز از صحبت کردن صدای شما از طریق صدا یا داده دو طرفه استفاده می شود.

برای جمع کردن

ایمن سازی منازل و املاک ما یکی از موارد مهمی است که همیشه باید در نظر داشته باشیم.

اگر وقتی سیستم دوربین امنیتی شما کار نمی کند یا کار نمی کند، به خصوص در هنگام قطع برق، احساس ناراحتی یا ناامنی می کنید، پس باید پیشنهادات ذکر شده در این پست را در نظر بگیرید.

اگر یک سیستم دوربین امنیتی بی سیم نصب کرده اید، ایده خوبی است.

با این حال، برای مشاغل مهم، آنها باید یک ژنراتور آماده به کار در صورت قطع برق فراهم کنند.

بیمارستان ها و سایر مراکز مراقبت های ویژه به ژنراتورهای پشتیبان نیاز دارند زیرا موقعیت ها یا مناطقی در این مراکز وجود دارد که نیاز به نظارت مداوم بر بیماران با استفاده از دوربین های مدار بسته دارد.

بنابراین، داشتن یک مولد پشتیبان یا آماده به کار برای این دستگاه ها بهترین ایده است.

همیشه هدف هر صاحب خانه و کسب و کار این است که اموال و خانواده خود را ایمن و به خوبی محافظت کند.

یکی از راه ها و کاربردی ترین راه، نصب سیستم دوربین امنیتی است.

اما ما همچنین باید مطمئن شویم که آنها بدون توجه به قطع برق، همیشه به درستی کار می کنند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: