بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟

بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟

بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟

اگر می‌خواهید ماشین‌های ناوگان و ماشین های شخصی و سواری خود را با دستگاه‌های ردیاب GPS تجهیز کنید، ممکن است ندانید آنها را کجا نصب کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشید. در حالی که انواع مختلفی از دستگاه های ردیابی در بازار وجود دارد و گزینه های مختلفی برای قرار دادن آنها وجود دارد، شما به طور کلی می خواهید اطمینان حاصل کنید که آنها به راحتی در دسترس هستند و از دید پنهان و مخفی هستند. همانطور که به دنبال نصب ردیاب های GPS در خودروهای ناوگان خود هستید، می توانید ارزش آنها را با قرار دادن آنها در مکان ایده آل به حداکثر برسانید.بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟

نحوه نصب دستگاه ردیابی GPS در خودرو خرید دوربین مخفی

هنگامی که به دنبال نصب یک ردیاب خودرو GPS هستید، گزینه های زیادی پیدا خواهید کرد. در حالی که می‌توانید این دستگاه‌ها را در مکان‌های مختلف قرار دهید، اغلب بهتر است مکانیک آنها را زیر داشبورد خودرو نصب کند، جایی که می‌توانند به منبع برق متصل شوند. گزینه های دیگر، مانند ردیاب های دیاگی ، به راحتی به درگاه OBD-II خودرو متصل می شوند و در عرض چند دقیقه آماده استفاده هستند.ردیاب خودرو دیاگی چیست ؟ برا اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک کنید.

لینک های مفید :بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟

بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟
بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟

بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟

در حالی که می‌توانید ردیاب‌های GPS را در قسمت‌های مختلف خودروی خود نصب کنید، بهترین مکان برای نصب ردیاب خودرو در مکانی دور از دید راننده است اما هنوز هم به راحتی توسط نصاب‌ها و مکانیک‌ها قابل دسترسی است. با دور نگه داشتن آن از دید راننده، می توانید از بهم ریختن ماشین یا مانع از توانایی راننده در هنگام رانندگی جلوگیری کنید. علاوه بر پنهان کردن جی پی اس از راننده، همچنین عاقلانه است که دستگاه را از افرادی که خارج از خودرو هستند پنهان نگه دارید تا از دستکاری آن جلوگیری شود.

در بیشتر موارد، مکانیک شما ردیاب GPS را در زیر داشبورد خودرو نصب می کند. نصب ردیاب در آنجا نیز فضای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا آن را پنهان کنید و از سر راه راننده خود دور نگه دارید. در کنار پنهان کردن ردیاب از دید، داشبورد به سیگنال های ماهواره ای GPS اجازه می دهد تا به راحتی از شیشه جلوی خودرو عبور کرده و توسط ردیاب دیده شوند.

نحوه نصب ردیاب های جی پی اس در خودرو

اگر علاقه مند به نصب GPS برای ناوگان خود هستید، اغلب می توانید بین ردیاب های آهنربایی ،ردیاب دیاگی و ردیاب های GPS سیمی را انتخاب کنید. ردیاب‌های خودروی دیاگی و یا آهنربایی نیازی به سیم‌کشی ندارند، زیرا مستقیماً به درگاه OBD-II و یا به بدنه خودرو وصل می‌شوند. در مقابل، ردیاب‌های جی‌پی‌اس با سیم به اتصال سیمی به وسیله نقلیه نیاز دارند.بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟

هر گزینه ای که برای ناوگان و خودوریتان انتخاب کنید، احتمالاً می خواهید بدانید که چگونه آن را به درستی نصب کنید.

نمونه ردیاب دیاگی خودرو با نصب آسان :

 

نصب دستگاه های ردیابی GPS با سیم سخت

یک دستگاه ردیابی GPS سیم‌دار از Track Your Truck محبوب‌ترین انتخاب ما برای ردیابی خودرو است. در بیشتر موارد، شما می خواهید که یک نصاب یا مکانیک حرفه ای این کار را برای شما انجام دهد، اگرچه ما مراحل اساسی را در زیر بیان کرده ایم. در حالی که قیمت‌ها بسته به مکان شما متفاوت است، ما متوجه می‌شویم که اکثر مکانیک‌ها برای نصب هر وسیله نقلیه 100 دلار دریافت می‌کنند. همه دستگاه‌های ما آماده نصب هستند و به شما امکان می‌دهند چند دقیقه پس از نصب، قابلیت‌های نظارت خود را اجرا کنید. سه مرحله برای نصب دستگاه‌های ردیابی GPS سیم‌کشی شده ما را مرور کنید.بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟

نمونه ردیاب خودرو سیمی X1000 :

 

 

ردیاب GPS را جایگذاری کنید: پس از اینکه شما و مکانیکتان مکانی را شناسایی کردید که به راحتی قابل دسترسی است اما همچنان خارج از دید راننده و هر دزد احتمالی است، دستگاه شما در خودرو سوار می شود. نصب سریع و ساده است و معمولاً با استفاده از تسمه های زیپ یا نوار VHB 3M برای ایمن کردن دستگاه انجام می شود.
منبع تغذیه خود را به دستگاه وصل کنید: پس از نصب دستگاه، باید آن را به منبع برق وصل کنید. این دستگاه دارای سه سیم با رنگ های مختلف است که می خواهید به ترتیب مناسب وصل کنید. شما با اتصال یک نقطه زمین به سیم سیاه شروع خواهید کرد. در مرحله بعد، سیم قرمز را به منبع تغذیه 12 ولتی وسیله نقلیه خود وصل خواهید کرد. در نهایت، سیم سفید را به منبع احتراق سوئیچ 12 ولتی خودرو خود وصل خواهید کرد.
نصب صحیح را تأیید کنید: وقتی سیم‌کشی دستگاه شما به منبع برق وصل است، دستگاه ردیابی GPS سیم‌کشی شده شما باید شروع به کار کند. . خودرو را بیرون از جایی که سیگنال خوبی داشته باشد پارک کنید، آن را روشن کنید، سپس اجازه دهید خودرو به مدت پنج دقیقه کار کند قبل از اینکه موتور را خاموش کنید و دوباره آن را روشن کنید تا تست خود را شروع کنید.

نصب ردیاب خودرو دیاگی و یا آهنربایی

ردیاب‌های خودروی دیاگی و یا آهنربایی نصب سریع و ساده را ارائه می‌دهند. از آنجایی که این ردیاب‌ها بلافاصله پس از تحویل آماده استفاده هستند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند دقیقه وقت بگذارید و ردیاب خود را به برق وصل کنید و در جای خود قرار دهید – بدون نیاز به مکانیک! در زیر درباره مراحل نصب ردیاب خودروی پلاگین ما بیشتر بدانید.

دستگاه ردیاب و بند نوار چسب را نصب کنید: از آنجایی که ردیاب‌های خودرو دیاگی مستقیماً به کانکتور OBD-II خودرو متصل می‌شوند، اولین قدم یافتن کانکتور است. در مرحله بعد، نوار کراوات Velcro را در بالای کانکتور در یک شکاف نصب خواهید کرد. در نهایت، دستگاه ردیاب را روی نوار Velcro محکم می‌کنید و دستگاه را به کانکتور وصل می‌کنید. با ایمن کردن آن، راننده خود را در حین سفر ایمن تر نگه می دارید، زیرا دستگاه از جای خود جدا نمی شود.
از کابل افزودنی استفاده کنید: اگر نمی‌خواهید ردیاب دیاگی خود را مستقیماً در کانکتور OBD-II قرار دهید، می‌توانید از کابل افزودنی اختیاری ما استفاده کنید. این کابل افزودنی به شما فضای بیشتری برای قرار دادن دستگاه در مکان دیگری، مثلاً در زیر داشبورد ماشینتان می دهد. تنها کاری که برای استفاده از کابل پسوند باید انجام دهید این است که آن را به ردیاب و کانکتور OBD-II وصل کنید.
ردیابی را شروع کنید: وقتی دستگاه شما به برق وصل شده و به Velcro ایمن شده است، می‌خواهید وسیله نقلیه خود را به فضایی باز هدایت کنید که دید واضحی از آسمان داشته باشد. هنگامی که ماشین خود را روشن می کنید، ردیاب شروع به ردیابی می کند. به خاطر داشته باشید، پنج دقیقه پس از نصب طول می کشد تا دستگاه شروع به ثبت داده ها کند.
تأیید نصب: پس از اینکه وسیله نقلیه خود را روشن کردید و ردیابی را شروع کردید، مطمئن شوید دستگاه خود را به درستی نصب کرده‌اید. پس از اینکه دستگاه را به مدت پنج دقیقه بگذارید و وسیله نقلیه خود را خاموش کنید قبل از اینکه دوباره آن را روشن کنید، می خواهید از این چک کننده استفاده کنید.

انواع ردیاب خودرو و اطلاعات کامل را میتوانید در وب سایت مالکد برسی و محصول مورد نیازتان را سفارش دهید همچنین در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: